• Новак
Ноќта на вештерките се вози по ракета костум

Ноќта на вештерките се вози по ракета костум

Rating 
DEN 415.84

Достапност
Производот е достапен

Вашето дете е смешно. Го знаете тоа, вашето семејство го знае тоа, а сега и целото соседство. Каде и да е тој или таа, облечена во костум за животна стража и ајкула, сигурно ќе заблеска само малку посветла. Тоа е затоа што смеата е најдобриот начин да го исчистите мракот, а вашето дете е оаза на среќа. Ноќта на вештерките Дете возење по ракетата костум.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката