• Новак
Ноќта на вештерките гламур принцеза костум за деца

Ноќта на вештерките гламур принцеза костум за деца

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Lookе изгледате исто како бајка принцеза оваа Ноќта на вештерките кога ќе ја собереш нашата костум на принцезата на гламурот! Одете на забавата облечена во ова прекрасно ставање и веднаш ќе се чувствувате како Бел на топката. Организирајте се со принц или уште некои пријатели од вашата принцеза девојка, и навистина ќе го направите овој Ноќта на вештерките да се чувствува исто како да се оствари сонот. Купете го вашиот костум денес и потоа скенирајте ја нашата страница за остатокот од вашите костуми за Ноќта на вештерките и потребите на принцезата! Ноќта на вештерките гламур принцеза костум за деца.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката