• Новак
Копчиња За Машка Ленена Кошула Популарен Одмор Летен Џеб Блуза Секојдневен Цветен Печатен Ревер Плажа Со Кратки Ракави Машка Горна Блуза Црвена

Копчиња За Машка Ленена Кошула Популарен Одмор Летен Џеб Блуза Секојдневен Цветен Печатен Ревер Плажа Со Кратки Ракави Машка

Rating 
DEN 303.84

Достапност
Производот е достапен

Uorcsa Плус Големина-Џебни Копчиња За Ревер На Плажа Со Кратки Ракави Цветни Печатени Блузи Секојдневен Популарен Одмор Лето Машка Топ Блуза Црвена Удобна и разноврсна учтивост На Uorcsa. Оваа Машка Поплин Кошула е изработена во лесна ткаенина од памучна мешавина со голема еластичност за кога се движите наоколу. Оваа машка кошула со кратки ракави е совршена за денови без работа слоевит над графичка маичка или закопчана за убав изглед кога се упатувате во канцеларија. Исклучиво на . Материјал : 97% памук/3% Спандекс : машина за перење Земја На Потекло : Увезена Фит : Класична Јака : затворање на јаката со Копчиња : затворање На Предното копче ракави : Кратки Џебови : Отворен џеб на градите карактеристики : Лесен и удобен за носење; голема еластичност; издржлив и силен; отпорен на потење. Машка Поплин Кошула Од Уорца. грешка : . Наша цел е да ви покажеме точни информации за производот. Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде, а ние не сме го потврдиле. Погледнете го нашето одрекување Основни вредности На Uorcsa : Заштедете Пари И Сигурен Исполнете ја вашата нормална Употреба Пониска цена 3 месеци целосна гаранција за враќање на средствата . Насоки Ткаенина Нега Инструкции Машина За Миење Ладно Одделно Нежен Циклус Само Не-Хлор Белило Ако Е Потребно Падне Сува Ниска Отстрани Веднаш Ладно Железо Ако Е Потребно. Машка Кошула Дополнителни Спецификации : Бои : Red Size : XXLSeason : Лето/Есенски Пол : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Краток Тип На Шема На Ракави : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија : 1 ПАРЧИЊА Машки Врвови. Пребарување на клучни зборови : памучни поло маици за мажи маици за машки маици калавеј голф кошули за мажи пот кошули мет кошула машки боички кошули за возрасни украински кошули машка бела маица кошули за плажа за мажи машка кошула за пливање униформни кошули кошули за бејзбол маици поло долна облека машки атлетски кошули и маици свети пети дневни кошули. Големина шема : (XXL )Големина : S - - - - Големина. : SmallUS : 4UK : 8EU : 34Bust : 40.16"Sleeve : 7.48"Shoulder : 16.14"Length : 26.77"Size : MSize. : MediumUS : 6UK : 10EU : 36Bust : 41.73"Sleeve : 7.87"Shoulder : 16.54"Length : 27.17"Size : LSize. : LargeUS : 8UK : 12EU : 38Bust : 44.09"Sleeve : 8.27"Shoulder : 16.93"Length : 27.56"Size : XLSize. : X-LargeUS : 10UK : 14EU : 40Bust : 46.46"Sleeve : 8.66"Shoulder : 17.32"Length : 27.95"Size : XXLSize. : XX-LargeUS : 12UK : 16EU : 42Bust : 48.82"Sleeve : 9.06"Shoulder : 17.72"Length : 28.35"Size : XXXLSize. : 3 X-LargeUS : 14UK : 18EU : 44Bust : 51.18"Sleeve : 9.45"Shoulder : 18.11"Length : 28.74".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката