• Новак
Петте Ноќи на руби Во Чика Костимот на Фреди - Големина 6-8

Петте Ноќи на руби Во Чика Костимот на Фреди - Големина 6-8

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Пет Ноќи во фреди е хорор видео игра за преживување која го прикажува гејмерот како недоволно платен ноќен чувар во Пицата На Фреди Фазбер семејна храна и аркадна установа каде аниматрониката го забавува целото семејство. Целта на видео играта е играчот да преживее пет ноќи избегнувајќи да биде фатен и убиен од неисправните аниматронски ликови во ресторанот. Сега можете да станете резервна пејачка на чика фреди во слободен роаминг, која станува се повеќе и повеќе непредвидлива додека напредувате во текот на видео играта. Светло жолт комбинезон има инчи АЈДЕ ДА ЈАДЕМЕ екран отпечатен напред и вклучува жолти белезници. Полумаската со пластичен карактер има потпис портокалов клун црни веѓи и три прамени пердуви одозгора. Додадете свој послужавник и кекси! 100% полиестер. ● 2017 Скот Каутон. Сите Права Се Задржани.Достапно Во Големини Детски Голем и Детски Медиум.Карактеристики : Комбинезон, Белезници, Маскиматеријал : Пластика, Официјално лиценциран костим за карактер На Марвел Од Полиестер Руби. Костим инспириран Од изгледот На Црните Вдовици Во Граѓанската Војна Во Капетан Америка. Костимот во стилот на комбинезон содржи печатени детали. Одлично за Ноќта на Вештерките, забави со костими и многу повеќе. Средно : Одговара На 50-54 Инчи Висина и 27-30 Инчен Половината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката