• Новак
Принцеза Фустани За Девојки Летна Девојка Памук Без Ракави Надвор Од Рамото Фустан Со Еднобоен Принт Мека И Удобна Облека За Секојдневно Носење Летни Фустани Бели

Принцеза Фустани За Девојки Летна Девојка Памук Без Ракави Надвор Од Рамото Фустан Со Еднобоен Принт Мека И Удобна Облека За

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Сезона : Лето. Пол : Девојки. Тип на ракав : Без Ракави. Ве молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии. Прилика : шик летна облека за девојчиња, за летни денови, дневна облека, излегување, роденден, игротека, празници, плажа, фотосесија, дом итн. Подарок : убава летна облека за девојчиња, одличен подарок за вашето слатко девојче или внука во наредното лето или родендени. Пакет : 1* Бебе Девојка Облечи Табела : . Големина : 73 Половината : 54см/21,26" Должина : 40см/15,75" Препорачана возраст : 3-6 Месециголемина : 80 Половината : 56см/22,05" Должина : 42,3 см/16,65" Препорачана возраст : 6-12 Месециголемина : 90 Половината : 58см/22,83" Должина : 45см/17,72" Препорачана возраст : 12-18 месеци Големина : 100 половината : 60см/23,62" должина : 48,2 см/18,98" Препорачана Возраст : 18-24 Месеци ладно миење раце/ машинско перење, не . Направена Со Најслатки Детали, таа Ќе Сака Да Се Врти Во Овој Фустан. Девојки Фустани Погодни За Пролет,Aut, лето. Повод : Секојдневна Облека За Патување, Домашна Дневна Облека, Свадбена Облека, Облека За Чај, Здолниште За Маици За Танцување, Фустани За Одмор На Плажа, Активности На Отворено И Друга Пригода. ЗАБЕЛЕШКА : Ве Молиме Изберете Големина Според Табелата Со Големини На Описот На Производот Пред Да Нарачате. облека за девојчиња, фустан за девојчиња, фустани за принцези за девојчиња, фустани за девојки, фустани за девојки со големина 10-12, фустани за девојчиња, облека за девојчиња, облека за тинејџерки, облека за девојчиња, фустани за девојки со големина 14-16, фустани за девојчиња, фустани за девојчиња, летна облека за девојчиња, фустан за девојчиња, фустан за девојки, фустани за девојчиња,летен фустан за девојки,.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката