• Новак
Светла боја Едноставни врски за коса рачно изработени FAU зајак крзно крзнено крзно, додатоци за коса

Светла боја Едноставни врски за коса рачно изработени FAU зајак крзно крзнено крзно, додатоци за коса

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Опис : Носејќи го овој меки меки држачи за конска опашка за да учествувате на забава, ќе станете најсечен во толпата. Цврстата боја и плишната коса вратоврска е многу свежа и слатка. Изработена од факс -зајак од крзно од зајаци, јажето за коса е меко, мазно и издржливо. Дијаметарот на вратоврската за коса е 10 см. Може да се користи широко за датум, тренингот, забава , Плажа, училиште, роденден, Ноќта на вештерките, Божиќ и така натаму. Име на ИТИМ : Коса Тиематеријал : Фаукс зајак од зајаци : Слатка. Пол : Деца, возрасни. Карактеристики : меки, кадифни, еластизизирани детали : Дијаметар : 10см/3,94 "(приближно) Белешки : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата поради различни Рачно мерење. Пакувања вклучуваат : 2 x врски за коса што го носи овој меки меки држачи за конска опашка за да учествувате на забава, ќе станете најсечен во толпата . Прекрасната вратоврска за коса ќе ја задржи вашата фризура и ќе ве направи поелегантни и привлечни. Цврста боја и кадифен врата за коса е многу свежа и слатка . направена од факс -зајак од крзно од зајаци, јажето за коса е меко, мазно и издржливо . Дијаметарот на вратоврската за коса е 10 см . Може да се користи широко за датум, тренингот , забава, плажа, училиште, роденден, Ноќта на вештерките, Божиќ и така натаму.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката