• Новак
Сунѓер Обложена Лента За Глава Боја Сатен Плетенка Лента За Коса Додаток Декор У1Н5

Сунѓер Обложена Лента За Глава Боја Сатен Плетенка Лента За Коса Додаток Декор У1Н5

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Опишете : Боја како што е прикажано материјал : сатенска облека : еластични белешки : 1. Како што сите знаеме, различни компјутери прикажуваат бои на различни начини, а вистинските бои на проектот може да бидат малку поинакви од сликата подолу.2. Ве молиме игнорирајте ја големината. Понекогаш скалата може да биде потесна отколку што опишавме. Кина обично е помала од Европа и Сад. Затоа, ве молиме држете растојание од 1-3 см.3. Ако наидете на какви било тешкотии при изборот на големината, слободно контактирајте не. Ние ќе ви дадеме неколку предлози, но само за повикување.Можеме да прифатиме мешани нарачки за продажба, боја и големина. Колку е поголем бројот, толку е поголем попустот.Пакетот вклучува 1 компјутер лента За глава Сунѓер Обложена Лента За Глава Боја Сатен Плетенка Додаток За Лента За Коса 2022 ДЕКОР U1 N5.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката