• Новак
Ѕвонче Мали Цветни Врски За Коса Шифон Скринчи Коса Еластична Хеа Прстен I9X2

Ѕвонче Мали Цветни Врски За Коса Шифон Скринчи Коса Еластична Хеа Прстен I9X2

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Опис : Материјал : Облека : како што е прикажано боја : како што е прикажано забелешка : 1. Како што сите знаеме, различни компјутери прикажуваат бои на различни начини, вистинските бои на проектот може да бидат малку поинакви од следната слика.2. Ве молиме игнорирајте ја големината. Понекогаш скалата може да биде потесна од она што го опишуваме. Кина обично е помала од Европа и Сад. Затоа, ве молиме држете растојание од 1-3 см.3. Ако наидете на какви било тешкотии при изборот на големината, слободно контактирајте не. Ние ќе ви дадеме неколку предлози, но само за повикување.Можеме да прифатиме нарачки за мешана продажба, бои и големини. Колку е поголем бројот, толку е поголем попустот.Пакетот вклучува : 1 парчиња Прстен За Коса Одличен додаток и декорација за девојки, жени. 100% Сосема нов и висок квалитет. Теди ткаенината ве тера да блеснете. Уникатен дизајн, можете да ставите некои мали нешта во Чкртаници. Прилики : Годишнина, Свршувачка, Подарок, Забава, Училиште, Канцеларија, Шминкање, миење лице, Секојдневно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката