• Новак
Логорт 14к Бело злато NHL Logoart Buffalo Sabers мал приврзок

Логорт 14к Бело злато NHL Logoart Buffalo Sabers мал приврзок

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Дозволете им на сите да знаат за кого ќе навивате на следната голема игра со оваа прекрасна, NHL, Buffalo Sabers мал приврзок. Овој приврзок е внимателно направен од 14 карат бело злато со прецизност. Овој приврзок за лого се одликува со детално, детално извршено лого на тимот, што е сигурно да привлече внимание. Метална тежина : 1,13 грама. Ласерски дизајн. Тип на накит : Добро. Тип на приврзоци : NHL Buffalo Sabers приврзок. Врска со димензии на кауција : 18мм х 12мм.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката