• Новак
Пионерски Фото Албуми Златни Точки Живеат Се Смеат Љубов Дизајнер Пкт Фото Албум, Злато

Пионерски Фото Албуми Златни Точки Живеат Се Смеат Љубов Дизајнер Пкт Фото Албум, Злато

Rating 
DEN 218.88

Достапност
Производот е достапен

Овој фото албум располага со златни точки дизајнер печатени покритие со зборовите " Во Живо Се Смее Љубов". На предниот капак има и рамка за вметнување омилена фотографија, како и луксузен заоблен книжен ' рбет. Албумот содржи 200 фотографии до 4 х 6 инчи во јасни џебови со засенчена позадина од бела хартија. До секој џеб има област за пишување белешки. Фотографиите се прикажуваат две по страница. Архивски, фото безбедно : киселина, лигнин и пвц слободен. Точка мери околу 1,75 x 9,25 x 8,75 инчи (L x w x H). Златни точки дизајнер печатени покритие со зборовите "Живеат Се Смеат Љубов". Рамка на предниот капак за вметнување омилена фотографија. Има 200 фотографии до 4 " x6 (2 на страница). Исчистете ги џебовите со засенчена позадина од бела хартија и област за пишување белешки до секој џеб. Архивски, фото безбедно : киселина, лигнин и пвц слободен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката