• Новак
Јолин Лето Женски В-Вратот Чипка Повик Лабава Плажа Мини Фустан

Јолин Лето Женски В-Вратот Чипка Повик Лабава Плажа Мини Фустан

Rating 
DEN 512.00

Достапност
Производот е достапен

Со Разиграниот Фустан Со Блуза За Облека За Плажа Имате Вештина за Трендови и Стил!Женски Летен Фустан На Плажа Благодарение На Лабавото Вклопување и Должината на Коленото, Фустанот Шармантно И Ласка На Фигуратаприлики : Забава, состанок, одмор, шопинг, Материјал за плажа : лесен и мек полиестерски материјал има убави перформанси во топлите денови. можете да уживате во удобноста на лабавиот фустан. Дизајн : Летен фустан Со Врат, врвка и цврста боја, класичен и лесен за спарување,елегантен дизајн на возбуда е ласкав и симпатичен, што ве прави шик и елегантен стил. Натпревар : фустанот можете да го спарите со сандали, чевли, чанта, капа,ѓердан и сл,да создадете удобен и опуштен моден стил. Прилики : како забава, датум, одмор, шопинг, плажа и така натаму се погодни за носење фустан на плажа. Совети : ве Молиме погледнете ја табелата со големини лево пред да ја купите и изберете ја големината што ви одговара.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката