• Новак
Ауеоо фустан со лак - череп замав со долг ракав околу фустан од вратот - Ред

Ауеоо фустан со лак - череп замав со долг ракав околу фустан од вратот - Ред

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Мода жени плус големина Ноќта на вештерките череп чипка вметнете го копчето за потсмев на копчето Bowknot : Готска, гроздобер пригода : Дневно носење, струка, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа, улично носење, итн. Лесно е да се спарите со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, есен и зима. Облека совршена за да одговара на омилените фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење на рака / машина за миење на рака, не бели, избегнувајте изложеност, виси да се исуши. Карактеристики : Обичен стил што го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Обичниот пуловер со кратки ракави се чувствува меко и удобно и ќе го сакате кога ќе го добиете. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Проверете го описот на производот за повеќе информации за големината. Информации за производот : Сезона : Цела сезона Пол : Womenенски пригода : Коктел и забава, излегување, матурска материјал : Памучен образец Тип : Стил на череп : Обичен јака : О-вратот Должина на фустани : Силуета со средно-теле : a-line fit : fit ture ture : до разубавување на големината : bowknot, копче како да се измие : рачно миење ладно, виси или линија суво Што добивате : 1pc жени со големина на облекување. Големина : xlsize. : X-largeus : 10uk : 14 Eu : 40 Bust : 118cm/46.46'''Sleeve : 59cm/23.23'''Waist : 104cm/40.94''''l должина : 115 CM/45.28 '' Material Material of Polyester, Spandex Super Soft и удобно.исток и одлично да се носи цел ден . Дизајн-како летни фустани на плажа, тие имаат уникатен дизајн. Со десното намалување на грбот и кривините на вашето тело, ќе привлечете поголемо внимание. Едноставниот дизајн ќе ви донесе поинакво искуство . Шемата на здолниште со печатење со карактеристики, ве одржува во тек со модните трендови. В-вратот го покажува вашиот шармантен јаглерод. Уникатниот преден појас ве прави во центарот на вниманието во толпата и добива многу комплименти。. Повод и комбинација со чизми со глуждот, фустанот обезбедува случајност, облечена со пумпи, станува елегантен и со убави чевли со чипка, вие сте добро облечени за плажа, отворено, забава, коктел, дневен случај, празник, свадба, клуб, датира, датира, датира, Особено кога времето е убаво, одлично е забавно да се надвор со овој летен фустан . Предлог : Ве молиме, според нашата табела со големина за да ја изберете најсилната. Ако имате какви било проблеми, ве молиме слободно контактирајте не.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката