• Новак
Кујнски основни работи за нова домашна кујна Кујнски Прибор Отпорен На Истурање Уред За Пренасочување На Тркалезни Рабови Силиконска Инка Пренасочување ХМОРА

Кујнски основни работи за нова домашна кујна Кујнски Прибор Отпорен На Истурање Уред За Пренасочување На Тркалезни Рабови Силиконска

Rating 
DEN 161.44

Достапност
Производот е достапен

Кујнски Прибор Отпорен На истурање Уред За Пренасочување На Тркалезни Рабови Пренасочување На Силиконска Инка дали некогаш сте доживеале супа или зачини истурени од тепсија или тава и на крајот предизвикале неуредно прелевање? Не грижете се, ви претставуваме инка.Супата силиконска инка е одвојлива специјално дизајнирана за саксии, тави и bowls.It изработен е од висококвалитетен и квалитетен силиконски материјал, што го прави флексибилен, цврст, безбеден и . Има функција отпорна на истекување, што може да ви помогне лесно да истурите течности.Силиконската инка за супа има нов дизајн и може совршено да се прилагоди на тркалезни садови, саксии и чинии со различни големини. Совршен за прецизно истурање вода, супа, течност итн. Без разлика дали е ладно или топло, тоа е совршено. Лесно за чистење и чистење.Пакетот вклучува : 1x супа инка и мажите и жените можат да носат. Погоден за сезоната : пролет, лето, aut и зима. купи без Ризик 30 дена размена или наплата загарантирана ако не сте среќни поради некоја причина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката