• Новак
Корпа за Одвод на стаклена градина Мултифункционална Анти-затнување Фина Мрежеста Дупка Цртан Филм Мачка Овошје Зеленчук Одводнување И Чување Кошница Кујнски Ала

Корпа за Одвод на стаклена градина Мултифункционална Анти-затнување Фина Мрежеста Дупка Цртан Филм Мачка Овошје Зеленчук Одводнување

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Опис : Користејќи шуплив дизајн на дното, оваа корпа за одвод може да остане чиста и санитарна.Оваа корпа за одвод поддржува чистење и брза дренажа во еден чекор, што е мултифункционално и practical.It конструиран е од пп материјал, кој е издржлив и лесен за чистење.Должината на овој производ е 20см, ширината е 17см, а висината е 6,5 см. Оваа корпа за одвод е погодна за кујна.Име на ставка : Исцедете Ја Корпата Материјал : Ппфеатури : Мултифункционален, Лесен За Чистење, Распоредлив Дизајн Детали За Големина : Л : 20см/7,87", В : 17см/6,69", Ч : 6,5 см/2,56 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Корпа За Одвод.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката