• Новак
Нцв БИОГРАФИЈА Оска Собранието Одговара изберете: 2011 -, - ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ

Нцв БИОГРАФИЈА Оска Собранието Одговара изберете: 2011 -, - ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Монтирањата На Моторот GSP се дизајнирани да ги надминат Speicifcations oe во вклопување, функција и леснотија на инсталација. ГСП користи само материјали со врвен степен за долговечност на производот. ГСП го поддржува овој производ со водечка индустрија, 18 Мт, 18.000 милји гаранција (кое и да е прво). Gsp NCV10066 Gsp Нова CV Оска.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката