• Новак
Женски Сандали Клинови Отворени Пети Плажа Мода Летни Чевли За Жени Црна Големина 8

Женски Сандали Клинови Отворени Пети Плажа Мода Летни Чевли За Жени Црна Големина 8

Rating 
DEN 415.84

Достапност
Производот е достапен

Големина : 37 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.3" Нога Широк : 8.5-9см/3.4-3.5" Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" Нога Широк : 9см/3.5" Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 цн : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24,5 СМ/9,7" нога широк : 9-9,5 см/3,5-3,7" големина : 40 сад : 8,5 велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 НОГА ДОЛЖИНА : 25СМ/9,8" Нога Широк : 9,5 см/3,7" Големина : 41 сад : 9 велика британија : 6,5 Еу : 39,5 ЦН : 255 НОГА ДОЛЖИНА : 25,5 СМ/10" ШИРОК СТАПАЛО : 9,5-10см/3,7-3,9" големина : 42 сад : 9,5 велика британија : 7 еу : 40 цн : 260 должина на стапалото : 26см/10,2" ШИРОК СТАПАЛО : 10СМ/3,9" римски сандали клинови чевли со отворени прсти Модни влечки женски летни женски влечки КАРАКТЕРИСТИКИ : СЕЗОНА : ЧЕТИРИ СЕЗОНИ ПОЛ : женски стил : секојдневни,МОДНИ ЧЕВЛИ ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ : 3м/1.18"пакет : 1 пар чевли(не вклучувајќи кутија за чевли) метод на затворање : лизгање на топол потсетник : различни стилови на чевли, ве молиме изберете ја големината СПОРЕД типот НА стапалото. Соодветни Сцени : отворено/Секојдневно/Забава/Плажа/Работа/Слободно време обем : НЕМА ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното . Единствен Материјал : Гума Горниот Материјал : Стп Поставата Материјал : Стп Влошка Материјал : Гума ве Молиме кажете ни многу можно за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно. Висок Стил на пета : Клиновите Се Зголемуваат Високо : Без Стил На Прсти : Висина На Тркалезна Платформа : 1см/0,39" должина : БЕЗ Висина На Платформата : 1см/0,39"обем : Сега Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината според Типот на Стапалото.Чевли Високи Потпетици : 3м/1.18 " ве Молиме известете ни многу можно за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно.Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли)Метод На Затворање : Лизгање-Пол : Жените Се Зголемуваат Високо : НЕМА Соодветни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Плажа/Работа/Слободно Време Материјал : ПУНОТЕ : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното .Материјал за ѓон : Материјал За Гумена Влошка : Гумена Сезона : Четири Сезони Материјал за обложување : Пустил : Секојдневен, Моден Должина : Стил На Нота : Висок Стил На Тркалезна Пета : Клинови сандали за внатрешни и надворешни работи. Бтс (назад на училиште) БТК ( назад на колаж ). Овие сандали се разноврсен избор за сезоната, ќе обожавате да ги носите со се, од макси фустани до мини здолништа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката