• Новак
Frcolor Часовник Аларм Астронаут Spaceman Деца Молчи Гласно Кревет Ветер Цртан Филм Слика Маса До Спијачи Момчиња 3D Статуа Часовници

Frcolor Часовник Аларм Астронаут Spaceman Деца Молчи Гласно Кревет Ветер Цртан Филм Слика Маса До Спијачи Момчиња 3D Статуа

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Опис. Оваа ставка е прекрасен десктоп будилник украс. Одликуван со креативен и деликатен дизајн, не само што може да го покаже времето, туку и да биде одлична декорација за секоја просторија. Шик изглед изглед, добро изработен, декоративен и практичен, изгледа видливо во вашата ноќна маса. Карактеристики. - Материјал : Пластика. - Забелешка : 1 xery батерија напојувана(не е вклучена). - Разумна големина за да создадете добар впечаток и да го прикажете неговиот креативен и прекрасен изглед. - Овој декор за будилник е изработен од убав материјал, кој е цврст, издржлив и долг работен век. - Карактеристики прекрасен и нежен дизајн на изглед, одличен избор за мебел за дома, декоративен и практичен. - Исто така е совршен за ресторан, кафуле, КТВ, канцеларија, бар и така натаму, повеќе прилики погодни. - Можете да го испратите на вашиот близок пријател, колеги и членови на семејството како мал подарок. 1 х часовник. Разумна големина за да создадете добар впечаток и да го прикажете неговиот креативен и прекрасен изглед. Овој декор за будилник е изработен од убав материјал, кој е цврст, издржлив и долг работен век. Карактеристики прекрасен и нежен дизајн на изглед, одличен избор за мебел за дома, декоративен и практичен. Исто така е совршен за ресторан, кафуле, КТВ, канцеларија, бар и така натаму, повеќе прилики погодни. Можете да го испратите на вашиот близок пријател, колеги и членови на семејството како мал подарок.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката