• Новак
Рогови Жаба Гаргојл Со Врвот На Печурки, Бетон Боја

Рогови Жаба Гаргојл Со Врвот На Печурки, Бетон Боја

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.Мерки : Л : 3.5 "х W : 3.25"х Х : 5" Направено од ладна фрлена смола. Рачно насликани.Оригинален Дизајн Рогови Жаба Гаргојл Со Врвот На Печурки, Бетон Боја, 5 Инчи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката