• Новак
Источна Каролина Стартер Килим 19 x30

Источна Каролина Стартер Килим 19 x30

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Започнете да ја покажувате гордоста на вашиот тим дома и канцеларијата со Почетна Подлога Од Решенија за Спортско Лиценцирање. со 100% најлонски тепих во вистински бои и рециклирана винилна подлога што не се лизга. Подредените граници додаваат издржливост и стил. Официјално лиценциран и хромоџет-печатен во вистински тимски бои за живописна, трајна боја. Лиценцирани Производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката