• Новак
Намести Го Моето Место Животински Печатење Килим-22 44 Половина Круг, Зебра Пасишта Номад, Најлон Килим За Патио, Градина, Ходник, Дневна Соба

Намести Го Моето Место Животински Печатење Килим-22 44 Половина Круг, Зебра Пасишта Номад, Најлон Килим За Патио, Градина, Ходник,

Rating 
DEN 1132.00

Достапност
Производот е достапен

Опремете Го Моето Место ви носи елегантен тепих во затворен простор што го издигнува изгледот и чувството на постојните поставки за внатрешен декор. Елегантен и шик, овој тепих за област создава фокусна точка во повеќето простори за живеење како градина, дневна соба, спална соба, трпезарија, ходник, кујна, област за учење и влез и многу повеќе. Современиот модел на животински принт може да се пофали со прецизна изработка што се издвојува, правејќи белег во секој внатрешен амбиент. Направен е со најлонски материјал со врвен квалитет, доволно издржлив за да го издржи абењето. Тепихот лесен за одржување е опструктивен за боење и избледување, што го прави совршен избор за области со тешки стапала. Исчистете го со правосмукалка еднаш во некое време за килим со свеж изглед. Овој современ килим ги истакнува вашите постоечки поставки за декор. Акцентен Килим : Подобрете јаesетиката на постојните поставки за внатрешен декор со овој прецизно изработен тепих. Носи харизматичен шарм и природна привлечност во повеќето простори за живеење како градина, дневна соба, спална соба, трпезарија, ходник, кујна, област за учење и влез. Квалитетна Ткаенина : тепихот во затворен простор е направен во Индија со висококвалитетен најлонски материјал кој ветува дека ќе се спротивстави на тестот на времето. Тепихот со ниска висина обезбедува мазна површина и спречува боење за трајни перформанси. Исклучителен Дизајн : Елегантен и шик, овој внатрешен акцентен килим е совршен избор за повеќето ентузијасти за декор. Може да се пофали со современ стил со детален животински принт што создава величественост во секој простор за живеење. Ниско Одржување : современиот тепих е комбинација од ѕвезденаesетика и лесно одржување. Потребна е минимална грижа и може да се исчисти со правосмукалка за свеж изглед. Тепихот е боење и избледување опструктивно што го прави соодветен додаток на области со тешки стапала. Спецификации на производот : тепихот за подот со животински принт е достапен во Номадска номада Зебра За да додаде шик талент на повеќето теми за внатрешни работи. Тоа е 22 во. широк и 44 во. должина, половина круг килим има висина на купот од 8мм.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката