• Новак
Денот на денот на денот на денот на Патрикс, зелена биволска карирана, добредојде на мат декор за Денот на Свети Патрикс Дармамат карирана карирана

Денот на денот на денот на денот на Патрикс, зелена биволска карирана, добредојде на мат декор за Денот на Свети Патрикс Дармамат

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Ирските тематски врата прават одлични сезонски подароци за затоплување на куќата, декор на Денот на Свети Патрик и многу повеќе. Овој уникатен Doormat е совршен начин да ги пречекате гостите во вашиот дом со голем дизајн лесен за гледање. ДОРМАТ МЕРИ 29 инчи за 15 инчи со дебелина од 1/4 инчи. Импетираниот дизајн ќе се прикаже на предниот дел на DOORMAT, како што е прикажано за максимална видливост. Доволно цврсто за внатрешна и надворешна употреба, овој дом може да се користи низ целата куќа и е идеална за кујни, влезови или прикажан трем. Отпечатокот за премија за сублимација со целосна боја создава живописен, долготраен и дизајн без олово. Декоративните дормати прават одлични додатоци за дома или градина, подароци за домаќинство, подароци за роденден, украси за одмор и многу повеќе. Овие душеци за добредојде на Селтик ирски прават одличен декор на забавата на Денот на Свети Патрик . Овој уникатен дом е совршен начин да ги пречекате гостите во вашиот дом со голем дизајн лесен за гледање. Доррмамат мерки 29 инчи за 15 инчи со дебелина од 1/4 инчи . втиснетиот дизајн ќе се прикаже на предниот дел на DOORMAT, како што е прикажано за максимална видливост. Доволно цврсто за употреба во затворен простор и надворешна употреба, овој DOORMAT може да се користи низ целата куќа и е идеален за кујни, влезови или за прикажан трем . Премиум целосна отпечаток на сублимација во боја создава живописен, долготраен и дизајн без олово. Избледи отпорни и убаво дизајнирани од креативни оригинални уметнички дела.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката