• Новак
Санвиглор Жени Среден Долг Фустан Цветни Печатење Резервоар Фустани Без Ракави Летна Плажа Сарафан Секси Партија Белата

Санвиглор Жени Среден Долг Фустан Цветни Печатење Резервоар Фустани Без Ракави Летна Плажа Сарафан Секси Партија Белата

Rating 
DEN 579.04

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Среден Долг Фустан, Секојдневни Фустани Со Резервоари, Летен Сарафан, Боемски Фустани, Плажа Ками Фустан Тип На Шема : Цветен Печатен Дизајн : Ручан, Чипка Нагоре, Шлиц : Црвена Роза, Бела, Розова, Цветна Боја (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : V Должина На Ѓердан : Должина На Ракавот Во Средината На Долги Должини : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Цветен Среден Долг Фустан. V Вратот И Замав Пресече Полите Дизајн Прави Да Изгледа Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Бохо Фустани, Широк Фустан Без Ракави, Цветен Фустан Со Врвка, Сарафан На Плажа Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Среден Долг Фустан, Летни Фустани, Сарафан на Плажа, Фустан За Забави, Фустан од Резервоар. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Врвен Фустан Со Цевки, Среден Долг Фустан Без Ракави, Фустан Од Бохо Цветен Резервоар, Сарафан На Плажа, Фустан Со Шлиц Со Врвки Ками Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Цветниот Среден Долг Фустан Со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката