• Новак
Женска Пролетна И Летна Еднобојна Светка Тркалезен Врат Спојување Лабава Секојдневна Маица

Женска Пролетна И Летна Еднобојна Светка Тркалезен Врат Спојување Лабава Секојдневна Маица

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Материјал : полиестерски влакна. Деколте : О-вратот. Метод на перење : рачно миење ладно, закачување или сушење на линија. Стил : Секојдневен. Пол : Женски. . Повод : Секојдневно, Секојдневно. . Што добивате : 1 Х кошула. . Женски Компресија Кошула Долги Ракави Жени Трчање Кошула Женски Летни Кошули Сокриј Пот Јога Кошули Женска Табела : . Големина : С САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Биста : 90см/35.43" Рамо : 37см/14.57" Ракав : 33см/12.99" Должина : 57см/22.44"Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 94см/37.01" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 34см/13.39" должина : 58СМ/22.83"Големина : л сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 98см/38.58" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 35см/13.78" ДОЛЖИНА : 59СМ/23.23"Големина : xl сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 102см/40.16" рамо : 40см/15.75" РАКАВ : 36 CM/14.17" должина : 60cm/23.62"големина : xxl сад : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 106cm/41.73" рамо : 41cm/16.14" ракав : 37cm/14.57" должина : 61cm/24.02"големина : xxxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 БИСТА : 110СМ/43.31" рамо : 42см/16.54" ракав : 38см/14.96" должина : 62см/24.41"големина : ххххл сад : 14 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 114см/44.88" рамо : 43см/16.93" ракав : 39см/15.35" должина : 63см/24.80"големина : хххххл сад : 16 велика британија : 20 Еу : 46 Биста : 118см/46.46" рамо : 44см/17.32" ракав : 40см/15.75" ДОЛЖИНА : 64СМ/25.20" перење : користете ладна вода / не / висат или висат сува 4 Кошула Долги Ракави Кошула Во Собата дами краток ракав туника блузи СЛАТКИ ЖЕНСКИ ФУСТАНИ ПАЃААТ ЖЕНИ обични блузи и врвови мода. Големина : S,M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL. Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата За Мерење Пред Да Ја Купите Ставката. Ние Ќе Се Обидеме Да Ги Ажурираме Новите Бои, Можете Да Одите На Вашето Погодно Пребарување. Плус Големина Кошула Со Долги Ракави За Жени Јака V Кошула За Вратот Жени Долги Атлетски Кошули Жени Жени Долги Ракави Врвови За Вежбање Лабави Врвови За Вежбање Жени. Со Фармерки, Хеланки, Шорцеви, Јога Панталони, Секојдневни Панталони, Синџири За Џемпери, Шалови, Ѓердани, Чизми, Високи Потпетици, Јакни Или Палта Итн. Жени плус Врвови Облечени Обични Маслинови Дуксери Дами Со Долг Ракав Печатење Врвни Женски Атлетски Кошули со Џебови Памук Пуловер. Блуза Со Светки За Жени Е Погодна За Секојдневно Секојдневно Носење И Секоја Пригода, Особено За Канцеларија, Забава И Состанок. Жени V Тренингот На Вратот Кошула Туника Хеланки Жени Термална Маица Маица За Жени Обични Долги Ракави Маица Жени Цврсти Бои. Оваа Секојдневна Маица Има Крпеница Со Светки И Кошули Со Краток Ракав Со Краток Ракав Против Вратот За Жени Кошула Со Долги Ракави Маици Со Долги Ракави За Жени, Симпатична Кошула Со 2х Кошула Со Лабаво Вклопување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката