• Новак
Женска Пролетна И Летна Мода Обична Еднобојна Лабава Плетена Маица Со Кратки Ракави Ливче Ракав Обичен Кружен Врат Врвот Сива ХХХЛ

Женска Пролетна И Летна Мода Обична Еднобојна Лабава Плетена Маица Со Кратки Ракави Ливче Ракав Обичен Кружен Врат Врвот Сива

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Производот е достапен

Женска Пролетна И Летна Мода Секојдневна Еднобојна Лабава Плетена Маица Со Кратки Ракави Ливче Ракав Секојдневен Тркалезен Врат Топвоменска Пролетна И Летна Мода Секојдневна Еднобојна Лабава Плетена Маица Со Кратки Ракави Ливче Ракав Обичен Врат Врв Карактеристика : материјалот е лесен и супер мек за да ве загрее цел ден. Ткаенината е удобна и еластична;Повод : Секојдневно Носење, Празник, Божиќ, Запознавање, Спорт, Училиште, Работа, Улично Носење итн.Нега На Облека : Рачно/Машинско Перење Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложување, Закачете Се Да Се Исуши.Карактеристики : секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додавајќи елеганција и чувство за мода. Женскиот Летен Цврст Лабав Врв за Маичка Е Мек и Удобен, Ќе Ви се Допадне Кога ќе Го Примитеетеобележете дека деталите за големината варираат во зависност од бојата. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : пролет и лето : Женска Пригода : Секојдневен Материјал : Стил На Конец : метод на пуловер за перење на врвот : рачно перење во ладна вода, закачување или сушење на линија вклучува : 1 х женски Top Size Bust Sleeve Shoulder Length S95cm/37.40"15cm/5.91"32cm/12.60"57cm/22.44"M100cm/39.37"16cm/6.30"33cm/12.99"58cm/22.83"L105cm/41.34"17cm/6.69"34cm/13.39"59cm/23.23"XL110cm/43.31"18cm/7.09"35cm/13.78"60cm/23.62"2 XL115cm/45.28"19cm/7.48"36cm/14.17"61cm/24.02"3 XL120cm/47.24"20cm/7.87"37cm/14.57"62cm/24.41" изработен е од висококвалитетен материјал, кој го одржува вашето тело во состојба на целосна релаксација, меко и удобно и може да се совпадне со многу врвови. Секое внимателно разгледување на дизајнот, фокусирајте се на создавање совршена облека за вас. Како женска модна облека, не штедиме на еден стил, имаме повеќе стилови на врвови и дното. Овде можете да најдете кој било стил на женска облека што ви треба. Женски летни врвови, пролетни и есенски врвови, зимски палта, џемпери. Јога панталони, комбинезони, шорцеви, фармерки итн. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Искусете ја свежината на летото и станете модел за одење. Достапни се различни стилови и стилови, различни материјали и ткаенини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката