• Новак
Женски Врвови Жени Плус Големина V-Пуловер На Вратот Удобни Маици Со Кратки Ракави Маскирна

Женски Врвови Жени Плус Големина V-Пуловер На Вратот Удобни Маици Со Кратки Ракави Маскирна

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

UDAXB Женски Врвови Жени Плус Големина V-Вратот Пуловер Удобни Кратки Ракави Маица Блузи Камуфлажа. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестеркол : Мулти-обоени : Xxlsleve Должина : Краток Ракав Деколте : V Деколте Шема : Печатени Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Europe Season : Пролет, Summer Occasion : Семејство, Одмор, Вработување, Патување Пакет вклучени : 1 Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. ✯●Мека Ткаенина● : женските кошули со плус големина се изработени од Полиестер. Ткаенината е мека, лесна и дише, мазна за вашата кожа, нема да биде жешка во текот на летото, нема да се држи до вашата кожа, нема да гледа преку намалување или избледување. ✯_Карактеристики : Лабав стил, У-врат Со мал V-врат, дизајн на копче напред, кратки ракави, плисиран преден дел, течен долен раб, цветен модел на печатење, основни маици,секојдневни цветни кошули со туники,цветна маичка,оваа женска блуза е убава со уникатен дизајн, Може Добро Да Го Скрие Стомакот. ✯€Моден Натпревар : женската блуза може да одговара со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Можете исто така да се вратите на секојдневниот рутински стил со тоа што ќе го напикате со фармерки. Облечените кошули за жени се совршени за секојдневен стил за да покажат искусни и убедени. ✯+Прилика : шифонските блузи за жени имаат убав изглед додека се одлични за изработка. Женски врвови секојдневен е погоден за секојдневни, плажа, свадба, одмор, клуб, забава, активни прилики. Attention € внимание} : за цветниот фустан, "Цветниот Принт" е случаен, не можевме да ја обезбедиме положбата на цветниот принт на секој фустан, но тие дефинитивно се направени од иста шема ткаенина. Совет : нашите фустани се меки, па затоа е подобро да ги пеглате пред да ги носите за да не изгледаат збрчкано. Перење : ве Молиме измијте во ладна вода и хемиско чистење, препорачано рачно перење, машинско перење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката