• Новак
Bazyrey Женски Блуза Жени Мода V-Вратот Краток Ракав Лабава Печатени Маица Блуза Блузи Пуловер Виолетова XL

Bazyrey Женски Блуза Жени Мода V-Вратот Краток Ракав Лабава Печатени Маица Блуза Блузи Пуловер Виолетова XL

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Bazyrey Женска Блуза Жени Мода V-Вратот Краток Ракав Лабава Печатена Маица Блуза Блузи Пуловер Сина, Виолетова, Зелена S, M, L, XL, 2 XL. *Ве Молиме,Не Само Упатете го Упатството За Големина Обезбедено Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашето, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Линенколори : Сина,Виолетова,Зеленило : С,М,Л,XL, 2xls Должина На ракавот : Кратко Деколте На Ракавот : V Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. УДОБНА ТКАЕНИНА : Овие Женски Летни Врвови Се Направени од Лен. Карактеристики : Кошула Со Кратки Ракави, Врат На Екипажот, Тркалезен Врат, Мек Материјал, Графички Маици, Удобни И Секојдневни Маици ова е совршен подарок за вашите пријатели, цимери и себе си. Прилика : маичката совршено поврзана со фармерки, шорцеви, слаби Хеланки, џегинг и секси сандали за пристоен изглед. Натпревар : Погоден За бизнис, канцеларија, работа, секојдневно, секојдневно носење, спорт, место за одмор и одмор. Женска Маица Црна Маица Графички Маици Женски Џебни Маици За Жени Каубојки Маица Женски Плус Големина V Маици ЗА Вратот 2x Лабаво Вклопување Памук Висок Дали Ги Превртев Очите Маица Симпатични Маици За Жени Женски Кошули Со Копчиња Плетени Блузи За Жени Златна Маица Памучни Кошули За Жени Жолти Маици Кул Маици Мали Маици Ленена Блуза Жени Без Ракави Кошули За Сублимација На блуза Бесплатни Работни Кошули Со Долги Ракави За Жени Млебр Женски Блузи Мода 2022 Долг Ракав V Вратот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката