• Новак
Мачки Мачиња Љубители На Мачки Кул Симпатична Маица Со Долги Ракави Мажи Жени Брендови БРИСКО 3Х

Мачки Мачиња Љубители На Мачки Кул Симпатична Маица Со Долги Ракави Мажи Жени Брендови БРИСКО 3Х

Rating 
DEN 303.84

Достапност
Производот е достапен

Чувајте го стилски кога ја носите оваа маичка со долги ракави, толку е удобно што ќе ја направите вашата нова викенд униформа! Исто така, има трендовска графика која е совршена ако ја сакате вашата мачка повеќе од луѓето. Исто така, прави одличен подарок за пријателите, семејството или соработниците. Големина 3x Голем : Ширина На Градите/Предна Должина 28 "х 33". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката