• Новак
Црвената ВРАТА Маица Филм Трговија Лето Екипажот Краток Ракав Обичните Маичка

Црвената ВРАТА Маица Филм Трговија Лето Екипажот Краток Ракав Обичните Маичка

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Купете големини chart Size : XXS,Shoulder : 38cm,Chest : 41cm,Length : 61cm,Sleeve : 19cm Size : XS,Shoulder : 40cm,Chest : 44cm,Length : 63cm,Sleeve : 20.5 cm Size : S,Shoulder : 42cm,Chest : 47cm,Length : 65cm,Sleeve : 22cm Size : M,Shoulder : 44cm,Chest : 50cm,Length : 68cm,Sleeve : 23.5 cm Size : L,Shoulder : 46cm,Chest : 53cm,Length : 71cm,Sleeve : 25cm Size : XL,Shoulder : 48cm,Chest : 56cm,Length : 74cm,Sleeve : 26.5 cm Size : XXL,Shoulder : 50cm,Chest : 59cm,Length : 77cm,Sleeve : 28cm Size : XXXL,Shoulder : 52cm,Chest : 62cm,Length : 79cm,Sleeve : 29.5 cm Size : 4 XL,Shoulder : 54cm,Chest : 65cm,Length : 81cm,Sleeve : 31cm. Големина : таа е помала од големината НА САД, ве молиме изберете 1-2 големина нагоре. Можете исто така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и тежина (кг) според нашата табела со големини, на следната слика од облеката!! 1. Ние ќе го испратиме во рок од 1-5 дена (работни дена, не-празници) откако платформата ќе го потврди плаќањето. 2. Ние ќе го следиме начинот на испорака што ќе го изберете за брзо испраќање на стоката за вас. 3. Ако не ја добиете вашата стока во проценетото време, ве молиме контактирајте не. Ние ќе ја следиме пратката и ќе ви се вратиме што е можно поскоро. Нашата цел е да ги задржиме нашите клиенти среќни! 4. Ве молиме, не покренувајте спор без никаква комуникација, ние сме подготвени да ви помогнеме да го решите проблемот. Совети по продажбата на услуги : 1. Ако производот не одговара на описот или е оштетен во транзит, ве молиме испратете ни слика и ние ќе се потрудиме да ви служиме или да ви испратиме нов производ. 2. Ако пакетот е изгубен или некои производи се изгубени, ве молиме контактирајте не и испратете ни ги сликите, ние ќе ви ја испратиме изгубената ставка/пакет или ќе ви дадеме целосна наплата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката