• Новак
Република Мекнези Државен универзитет се плаши маица, кралско сина - мала

Република Мекнези Државен универзитет се плаши маица, кралско сина - мала

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Tees College College College College е високо квалитетен традиционален памук, во кој има смела извонредна дигитална печатена графика на вашиот омилен колеџ, ребрестиот екипаж и екстра-мек памук со ознака помалку дизајн ќе ве одржува удобно во текот на целиот ден. Започнете го секој ден на вистински начин и не заборавајте да го покажете вашиот училишен дух со овие прекрасни маици од облеката на републиката. Карактеристики Fear T-Shirt Digital Print Short Snoevecrew Deckmachine Washlightweight и трајнофијално лиценциски лиценциранСекцификацииColor : Royal Blue 3 Size : Smallteam Name : Mc Neese University Leage Име на Универзитетот МекНегар : NCAAMERATER : 100% памучна тежина : 0,42 lbs- SKU : WRPB460265 W Macneess State University Praig Мал.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката