• Новак
Хаваи Алоха Хонолулу Плажа Графичка Женска Маичка, Мека И Пријатна

Хаваи Алоха Хонолулу Плажа Графичка Женска Маичка, Мека И Пријатна

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Дизајнирана за секојдневно носење, лежење, патување и фитнес, оваа маичка е разноврсна суштинска работа без која нема да сакате да бидете. Совршената мешавина на мекост и истегнување обезбедува удобно вклопување што и ласка на вашата силуета. ласкавото вклопување го прави ветре за носење и без напор во пар со секоја облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката