• Новак
Република 518-685-ЦРВЕНО-Јорк Колеџ Кардиналите Стравуваат Маица, Црвена-Мала

Република 518-685-ЦРВЕНО-Јорк Колеџ Кардиналите Стравуваат Маица, Црвена-Мала

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Јорк Колеџ Кардинали Страв Маица В Република Облека Колеџ Маици е висококвалитетна традиционална памучна маичка, со задебелени букви извонредна дигитална печатена графика на вашиот омилен колеџ, ребрестиот екипаж и екстра-мек памук со ознака помалку дизајн ќе ве одржуваат удобно во текот на целиот ден. Започнете секој ден на вистински начин и задолжително покажете го вашиот училишен дух со овие прекрасни Маици од Облеката На В Република. Карактеристики дигитално Печатење Краток Ракав Машина За Вратот Лесна И Издржлива Официјално Лиценцирана Спецификација Боја : Редизајн : Мал Материјал : 100% Тип На Памучни Ракави : Краток Ракав Име На Лигата : Име На NCAATeam : Јорк Колеџ Тежина : 0,27 lbs - SKU : WRPB1076529 W Република 518-685-црвено-01 јорк Колеџ Кардиналите Стравуваат Маица, Црвена-Мала.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката