• Новак
Обични Фустани За Женски Женски Летен Лежерен Моден Цвет Печатен Џебен Фустан Без Ракави Армија Зелена ХХХЛ

Обични Фустани За Женски Женски Летен Лежерен Моден Цвет Печатен Џебен Фустан Без Ракави Армија Зелена ХХХЛ

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Женски Летен Секојдневен Моден Цвет Печатен Џебен Фустан Без Ракави Со Тркалезен Врат. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 85% Памук, 15% Ленени Бои : Армиска Зеленило : Хххлслс Должина На Ракавите : Должина На Фустани Без Ракави : Стил На Максидрес : А-Ленено Деколте : Тркалезна Шема На Деколте : Печатен Стил : Слободно Време, Боемски, секојдневен,лабав, сексисезона : Пролет, Лето Повод : Секојдневен, вокација, вклучен е пакет со датуми : 1 Еез Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Девојки Без Ракави Летни Фустани ;Макси Летни Фустани ;Плус Големина Фустан За Жени. летни фустани за жени 2023 трендовски. Тркалезно Деколте А-Линија;Назначување Печатени Летни Фустани. Женски Летен Секојдневен Моден Цвет Печатен Џебен Фустан Без Ракави Со Тркалезен Врат. Женски Фустани ; летни фустани за жени; женски летни фустани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката