• Новак
knqrhpse Обични Фустани За Жени Женски Обични Модни Шифони Со Долги Ракави Женски Фустани Фустани За Жени Женски Фустани Сребрени Л

knqrhpse Обични Фустани За Жени Женски Обични Модни Шифони Со Долги Ракави Женски Фустани Фустани За Жени Женски Фустани Сребрени

Rating 
DEN 383.84

Достапност
Производот е достапен

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : С биста : 90см/35.43 "Ракав : 58см/22.83 " Должина : 114см/44.88" . Големина : М Биста : 95см/37.40" Ракав : 59см/23.23 "Должина : 115см/45.28" . Големина : Л Биста : 100см/39.37 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 116см/45.67" . Големина : XL Биста : 105cm/41.34 "Ракав : 61cm/24.02 " Должина : 117cm/46.06" . Големина : XXL Биста : 110cm/43.31 "Ракав : 62cm/24.41 " Должина : 118cm/46.46" . Големина : XXXL Биста : 115cm/45.28 "Ракав : 63cm/24.80 " Должина : 119cm/46.85" . Големина : XXXXL Биста : 120cm/47.24" Ракав : 64cm/25.20 "Должина : 120cm/47.24" . Големина : XXXXXL Биста : 125cm/49.21" ракав : 65cm/25.59 "Должина : 121cm/47.64" Женски Обични Модни Шифони Со Долги Ракави Женски Фустани карактеристики : прицврстување : плисиран фустан ќе го задоволи вашиот моден стил, можете со некои мали додатоци како јакна, палто, кардиган, високи потпетици, сандали и така натаму.Долги ракави, V-вратот, а-линија, дизајн на цветни модели со џебови од двете страни, дише, кожа -, прават да се чувствувате опуштено и удобно.Забелешка : силно ви препорачуваме прво да ја измерите големината на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големини по нарачка. Овој фустан со крпеница со долги ракави е совршен за празници, фестивали, семејни собири, свадби и други времиња.Супер мала тежина и дише, се протега, но ја одржува својата форма, не проѕирна, совршена за лето и други сезонипакетот вклучува : 1 фустан. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед. Летниот фустан со шема v-вратот, особено, е одлична опција за стилска и удобна облека. Изберете Симпатичен фустан за да го подигнете вашиот стил и да се чувствувате сигурни во секојдневното носење. Прилика : овие слатки фустани за жени се совршени за одмор, работа, дом, канцеларија, забава, гостин на свадба, коктел, плажа, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно. Добро за пролет, лето и есенско носење. Предлози : 1. Пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите, изберете ја големината според неа. 2. Машинско перење со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката