• Новак
Биоопасни Преголеми Рамни Врвни 90 Ти Квадратни Правоаголни Мафијашки Очила За Сонце Зрно Кафеаво Дрво

Биоопасни Преголеми Рамни Врвни 90 Ти Квадратни Правоаголни Мафијашки Очила За Сонце Зрно Кафеаво Дрво

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Биохазард бренд мостер стил рамен врв правоаголник преголеми 90-ти класични очила за сонце. (бх66252) 5 5/8" (141мм) х 1 15/16" (49мм). Премиум Поликарбонатни Леќи. Плаќајте За Квалитетот и Стилот, А Не За Името на Брендот!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката