• Новак
Дизни Мики Маус Икона Во Форма На Глава Холи Божиќен Венец-Памучна Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодено-Кит

Дизни Мики Маус Икона Во Форма На Глава Холи Божиќен Венец-Памучна Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодено-Кит

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Официјална Стока На Дизни Дизни Божиќен Празник Мики Маус Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи, Жени; Машки Божиќни Маици На Дизни; Женски Божиќни Маици На Дизни; Детски Божиќни Маици На Дизни; Божиќни Маици На Дизни; Божиќни Маици На Дизни; Божиќни Маици На Дизни; Божиќни Маици На Мики Маус На Дизни Имаат весел Холи Божиќ Со Мики Маус на оваа официјална маичка за одмор На Дизни или дуксер, со класична глава на Мики-И-Ушите Обликуваат Како Празничен Венец Од Лисја И Бобинки! Одличен божиќен подарок За обожавател На Дизни Или Мики Маус, овој сезонски дизајн на графички кошули е совршен за зимско патување за одмор Во Дизниленд или Волт Дизни Ворлд-добијте множители и усогласете се со пријателите, семејството или саканите за уште помагична забава! Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност.100% Претходно намален памук. Кратки поставени ракави. Вратот на екипажот. 3/4" ребро-плетена јака. Залепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Ракавите и дното со две игли нема да се разоткријат. Солза-далеку етикета. Голи потреби. 100% памук. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката