• Новак
Случај за возрасни Их Аксијален Проток Комбинирајте Црна Маица Со Кратки Ракави, Д20782-БЛК

Случај за возрасни Их Аксијален Проток Комбинирајте Црна Маица Со Кратки Ракави, Д20782-БЛК

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Ова е Меѓународна графичка маица за кратки ракави за возрасни.  Многу мека 100% претходно памучна црна маица.  Кошулата располага Со Случај IH Аксијален Проток Комбинирајте на предниот дел на кошулата. Според производителот маичката е машинско перење и сушење.  Точно на големината за повеќето возрасни. Ова е Меѓународна графичка маица за кратки ракави за возрасни. Многу мека 100% претходно памучна црна маица. Кошулата располага Со Случај IH Аксијален Проток Комбинирајте на предниот дел на кошулата. Според производителот маичката е машинско перење и сушење. Точно на големината за повеќето возрасни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката