• Новак
Машка Маичка За Слонови Хилаке-срдечен и симпатичен дизајн со симпатичен слон за бебиња. На Вајт

Машка Маичка За Слонови Хилаке-срдечен и симпатичен дизајн со симпатичен слон за бебиња. На Вајт

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте во мојата продавница!Ги печатиме симпатичните и стилски дизајни на облеката; маици, дуксери и дуксери.Работиме со најдобрите даватели на печатење ширум светот за да добиеме висококвалитетно печатење и добра услуга,кои не само што ви обезбедуваме индивидуална и уникатна облека, туку ви обезбедуваме и најудобен и мек допир.И ние исто така ќе се потрудиме да ги задоволиме нашите ценети клиенти.Клучни Детали : Стилски и Удобенуслов : Нов бренд со тагматеријал : 100% памучна облека : класично вклопување, работи точно на големината деколте : Тркалезна Големина На Вратот : Ве Молиме Видете ја сликата со Големина*** * * ОБЛЕКАТА Е АЗИСКА ГОЛЕМИНА**********ВЕ МОЛИМЕ НАРАЧАЈТЕ 14 ПОГОЛЕМИ ОД ВООБИЧАЕНАТА ГОЛЕМИНА*** * * Враќање И Размена : можете да добиете замена ако производот не е пристигнат, изгубен или повторно ако квалитетот на печатењето е низок.Пред се, ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања или наидете на потешкотии со вашата нарачка. Бенд Маица. 100% памук.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката