• Новак
Избледен слава машка кратка рака за ракав

Избледен слава машка кратка рака за ракав

Rating 
DEN 128.00

Достапност
Производот е достапен

Ништо не работи за секоја пригода како што прави поло маица. Носете го избледениот слава машка кратка ракав поло над пакувања за убав деловен изглед, или пробајте го во некои фармерки за датум ноќ. Овој поло е изработен од мек 100% памук со класична измислица за пики, додека затворањето со два копчиња ја одржува кошулата безбедна и обезбедува различни опции за носење. Има безвременска јака со ребрести горе, додека внатрешниот е без ознака за дополнителна удобност. Оваа поло маица е достапна во разновидни бои, како и во големи димензии, и е суштински додаток на вашата гардероба со топло време. Избрана слава машка пололо со кратки ракави : 100% памучен поло. Машинско миење ладно. Краток ракав. Не-ролна јака. Избледи и се смалува отпорен. Затворање на 2 копчиња. Класичен пик поло. Без ознака. Големини : S, M, L, XL. Бои : аква сина сон, арктички бел, црн саѓи, брилијантно црвено, цитрусен жолт, темен јаглен Хедер, темна морнарица, пустинска праска, зелена зелена Хедер, пастелна тиркизна, виолетова хиацинт, слатка нане, морето, вистинско корали, ултра сина боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката