• Новак
Симпатична обична фустан Алин летен фустан за жени Симпатични зимски фустани за жени без ракави цврста боја V вратот без грб со долг ракав, краток фустан, женски фус

Симпатична обична фустан Алин летен фустан за жени Симпатични зимски фустани за жени без ракави цврста боја V вратот без грб

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Womenенски без ракави цврста боја V вратот без грб лабав фустан. Материјал : полиестер. Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!). Тежина на пакет : 290g. Големина на пакетот : 30x28x1cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате.) Долги џебови за фустани Обични летни кратки фустани за работни фустани за тинејџери за жени канцелариски фустани за женски летовизиски табели : . Големина : XS биста : 68-98cm/26.77-38.58 '' Должина : 77cm/30.31''Size : S Bust : 72-102 CM/28.35-40.16 '' Должина : 78cm/30.71''Size : M Bust : 76-106 CM /29.92-41.73 '' Должина : 79cm/31.10''Size : L Bust : 80-110cm/31.50-43.31 '' Должина : 80cm/31.50''size : xl Bust : 84-114cm/33.07-44.88 '' Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина : Должина “. 81cm/31.89''Size : xxl биста : 88-118cm/34.65-46.46 '' Должина : 82cm/32.28''size : xxxl биста : 92-122cm/36.22-48.03 '' Должина : 83cm/32.68 'Белешка : Ние. Силно препорачувате прво да го мерите вашето тело и потоа да се повикате на нашата скала пред да нарачате . Забелешка : Ве молиме, прочитајте ја табелата со големина во описот на производот внимателно пред да нарачате и изберете ја големината што ви одговара . Фустани за цврста боја на боја, дизајни без ракави, рустикални Фустаните ги покажуваат вашите криви, елегантни и . дише и удобна ткаенина : овој фустан е изработен од лесна, мазна ткаенина која е повеќе пријателска за кожата и ви дава свиленкаста чувство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката