• Новак
Дозвола Женски Фустани Летни Печатени Плисирани Миди Фустани Со Кратки Ракави Основни Отворени Дневни Тркалезни Фустани Со Кружен Врат Сини

Дозвола Женски Фустани Летни Печатени Плисирани Миди Фустани Со Кратки Ракави Основни Отворени Дневни Тркалезни Фустани Со Кружен

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Женски. Обични Фустани Печатени Фустани Летни Фустани Печатени Плисирани Круг . Миди Фустани За Вратот Основни Класични Отворени Дневни Лабави Фустани Со Кратки Ракави. . Функција : . . Материјал : полиестерски памук. Сезона : лето. пол : женски. Материјал : Полиестер. Дебелина : стандард. Опишете : . . Ве молиме споредете ја деталната големина со вашата пред да ја купите!. Боите може малку да се разликуваат во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме дозволете 1-3 см разлики поради рачно мерење, благодарение (сите мерења се во см, ве молиме забележете 1 см = 0,39 инчи). Жените Се Облекуваат; Дами Лето Партија Клуб Фустан За Одмор Фустан Годишнина, Партија Носат;. Тоа. изработен е од висококвалитетни материјали, издржливи, погодни за вашиот дневен весник . носете, удобно и дише, лесно за носење, лесно за чистење и земање . грижа за;. Повод : Секојдневен, Патување, Секојдневен Живот, Забава, Канцеларија, Училиште, Семејство, Одмор, Собир. Погоден за пролет, лето и aut. Вклучуваат : . . Пакетот Вклучува : 1 х Дами Фустан. . . Големина. Биста. Ракав. Рамо. Должина. С . 94см/37.01". 25см/9.84". 40см/15.75". 115см/45.28". М . 100см/39.37". 26см/10.24". 42см/16.54". 116см/45.67". Л. 106см/41.73". 27см/10.63". 44см/17.32". 117см/46.06". XL. 112см/44.09". 28см/11.02". 46см/18.11". 118см/46.46". ХХЛ. 118см/46.46". 29см/11.42". 48см/18.90". 119см/46.85". ХХХЛ. 124см/48.82". 30см/11.81". 50см/19.69". 120см/47.24" Увезени. Перење Се Препорачува Со ладна вода, не избелувајте, раката или линијата сува. ①Материјалот е Удобен,дише,Мек, Лесен,Растеглив. ①Карактеристики : Секојдневен стил, силуета од а-линија, два странични џебови, краток ракав, У-врат, не наредени, лелеав фустан, сарафан, фустан за лулашка, летен фустан, лабав фустан. ●Појавување на облека Е Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново Вие, можете да го дополните со изјава ѓердан или појас, да го носите со станови, сандали или пумпи, лесно да направите шик изглед. ●Соодветна Пригода : Плажа, Секојдневна, Забава, Шопинг, Работа, Надвор, Дома, Свадба, Шопинг, Боемски стил. Исто така, изгледа секси ако го спарите со појас. ●Препорака за големина Ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме слика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката