• Новак
Женски Фустани За Специјални Прилики Свадбен Гостин Со Женски Фустани Со Долги Ракавипечатена Туника Фустан Од Партија-Линија

Женски Фустани За Специјални Прилики Свадбен Гостин Со Женски Фустани Со Долги Ракавипечатена Туника Фустан Од Партија-Линија

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : овој фустан е печатен тип на врат, дише и удобен, погоден за лето. Стилскиот дизајн и стандардната дебелина ве прават попривлечни. Овој печатен фустан без грб е многу и шармантен и може добро да се совпадне со јакни, високи потпетици, рамни чевли, капи за сонце, ѓердани итн.Материјал : Полиестер, е еластичен,лесен и дише, лесната и удобна ткаенина може да ве натера да го почувствувате шармот на ова здолниште. Применлива сезона : нашиот фустан е многу погоден за пролет и лето, и ќе ве направи помодерни откако ќе го носите. Прилика : Одлично За секојдневно носење, дома, училиште, работа, улица, шопинг, спорт, забава, свадба, на отворено, ви дозволуваат да ги привлечете очите на луѓето во секоја пригода.Пол : Дами, Девојки, тоа Е избор Жените да присуствуваат на забава или да одат на забава.Во секое Време Облечете Ги Сите Деловни Фустани За Жени Кобалт Фустан Вечерна Тоалета Цветен Фустан Со Долги Ракави Карактеристика : Без Разлика дали Го Носите Во Пролет или Лето, Дури и Со Мало Палто, Ќе Имате Поинакво Визуелно Искуство. Нашиот Фустан Е Удобен И Дише. Комбинацијата На Бои Му Дава Темперамент На Целиот Фустан. Миди Фустан Со Шлиц Есенски Фустани За Жени Летни Работни Фустани За Жени Секојдневни Лабави Фустани за Жени Фустани Со Оглавник За Жени Лето. Материјал : Полиестер, Е Еластичен, Лесен И Дише, Лесната И Удобна Ткаенина Може Да Ве Натера Да Го Почувствувате Шармот На Ова Здолниште. Фустани со Џеб Голем Женски Фустан Замав Фустан Туника Фустани Фустан. Повод : Многу Погоден За Секојдневно Носење, Дома, Работа, Училиште, Улица, Забава, Шопинг, Спорт, Ви Овозможува Да Ги Привлечете Очите на Луѓето во секоја Пригода. Плетени Фустани За Жени Вечера Фустан За Жени Сплит Лабава Макси Фустан Жени Долги Секојдневни Фустани Плус Големина Макси Фустан. Услуга : Ние Што Нашите Клиенти Можат Да Добијат Извонредни Производи По Разумни Цени И Одлични . Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Да Не Контактирате, Ние Може Да Ви Помогне Брзо И Ефикасно. Женски Фустан Летни Фустани Секојдневен Миди Секојдневен Мини Фустан Женски Кратки Фустани Пресечен Фустан За Жени. Дизајн Стил : . Нашиот Фустан Може Подобро да ја Истакне Вашата Добра Фигура Откако ќе го Носите, За да Можете Да Ги Привлечете Очите на Луѓето Кога Одите на Забава. Нашите Модели Се Достапни Во 4 Бои. Црниот Е Повеќе Разноврсен, Погоден За Забави, Правејќи Да Изгледате Посвечено И; Зелениот Е Поелегантен И Мистериозен За Носење; Виолетовиот Ви Носи Среќа И Прави Да Изгледате Пошармантно; Црвениот Ве Прави Полни Со Шарм И Виталност Длабоко Го Привлече. Летни Фустани За Жени Секојдневен Макси Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Летен Дневен Фустан Цветни Фустани Секојдневни Макси Фустани за Жени Сплит.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката