• Новак
Долги Фустани За Жени Мода Плетени Крпеница Фустан Урбан Секојдневен Л

Долги Фустани За Жени Мода Плетени Крпеница Фустан Урбан Секојдневен Л

Rating 
DEN 479.84

Достапност
Производот е достапен

Забелешка : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големина на слика на производот пред нарачката.Големина : М Биста : 93см/36.61 "Ракав : 13.5 см/5.31 "Должина : 118см/46.46" . Големина : Л Биста : 98см/38,58" Ракав : 14,5 см/5,71" Должина : 119см/46,85" . Големина : XL Биста : 103cm/40.55" Ракав : 15.5 cm/6.10" Должина : 120cm/47.24" . Големина : XXL Биста : 108cm/42.52" Ракав : 16.5 cm/6.50 "Должина : 121cm/47.64" . Големина : XXXL Биста : 113cm/44.49" Ракав : 17.5 cm/6.89 "Должина : 122cm/48.03" . Големина : XXXXL Биста : 118cm/46.46" Ракав : 18.5 cm/7.28 "Должина : 123cm/48.43" . Големина : XXXXXL Биста : 123cm/48.43" ракав : 19.5 cm/7.68" Должина : 124cm/48.82"Женски Фустан Урбан Секојдневен Моден Плетен Крпеница Женски Фустанкарактеристики : Појавување : рушениот фустан ќе ги задоволи вашите модни стилови, можете да се спарите со некои мали додатоци, како што се јакни, палто, кардигани, високи потпетици, сандали и итн.Краток ракав, v-вратот, а-линија, цветни шарени со дизајн на двата странични џебови, дише, кожа -, прави да се чувствувате опуштено и удобно.Забелешка : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големини пред да нарачате овој летен чаден фустан е совршен за одмор, одмор, семеен собир, свадба, состанок итн.Супер Мала Тежина и Дише, Се Протега, Но Ја Одржува Формата, Не Се Гледа, Совршен За Лето и Други Сезони Пакетот вклучува : 1 фустанголеми цицкирамномерна должина 93см/36.61 тој е мек, лесен, пријателски за кожата и многу дише. Овој женски фустан прави и одличен подарок за некого. Овој секојдневен мини фустан е погоден за носење лето и може да се носи во различни прилики како што се секојдневно носење, шопинг, јадење, одмор и излети на плажа. Може да се комбинира и со јакни, чизми, сандали и други додатоци за да се создаде секојдневен и удобен изглед. Имаме венчаници за гости за жени летни фустани 2023 женски летни фустани розов фустан летен фустан розов фустан за жени бел фустан женски летни фустани летни фустани црни фустани за жени макси фустани за жени 2023 секојдневен тениски фустан плус големина летни фустани венчаница фустан за гости макси фустан црн фустан венчаница миди фустани за жени топол розов фустан За жени Фустани За враќање Фустан За сонце Женскиот фустан е изработен од полиестер, лесен и мек. Големина : долги фустани за жени моден плетен фустан од крпеница урбан секојдневен л.} прилика+Секојдневни фустани за жени погодни за плажа,патување,работа,секојдневно,секојдневно и забавно,лесно облекување нагоре или надолу.Најдобар роденденски подарок, божиќен подарок,новогодишен подарок,свадбен подарок, подарок За Денот на Вљубените. €Карактеристики}долги фустани за жени, дишечки,меки, удобни.Обезбедете пријатно искуство со носење. Силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големина на слика на производот пред да нарачате женска облека. Имаме секакви фустани, како летни фустани 2023 летен фустан летни фустани за жени женски фустани летни фустани фустани за сонце ромпери за жени летни фустани летни фустани за жени 2023 трендовски секојдневни летни фустани за жени обичен фустан женски фустани женски фустани работен фустан облечете се од фустаните за рамо за жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката