• Новак
Сем Еделман Женски Сатенски Миди Фустан Без Ракави

Сем Еделман Женски Сатенски Миди Фустан Без Ракави

Rating 
DEN 399.84

Достапност
Производот е достапен

Производител : Тип На Стил На Сем Еделман : Колекција На Миди Фустан : Сем Еделман Должина На Ракавот : Материјал Без Ракави : 100% Тип На Полиестерска Ткаенина : Специјалитет Од Полиестер : Сатенска Облога Ску : Бх5450006 Женски Миди Фустан. Сатен. Ден Без Ракави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката