• Новак
Фустан куеконди За Жени Гроздобер Женски Фустан Од 1920-тите Години Со Монистра Со Монистра Со Монистра Забава Ноќна Наметка Со Клапер Женски Фустан

Фустан куеконди За Жени Гроздобер Женски Фустан Од 1920-тите Години Со Монистра Со Монистра Со Монистра Забава Ноќна Наметка

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : овој фустан е изработен од полиестер, удобен и дише, погоден за лето. Стилскиот дизајн и стандардната дебелина ве прават попривлечни. Овој фустан во еднобојна боја е многу и шармантен и може добро да се совпадне со јакни, високи потпетици, рамни чевли, капи за сонце, ѓердани итн.Материјал : Полиестер, за опуштено секојдневно носење, тој лесна и удобна ткаенина може да направи да го почувствувате шармот на ова здолниште. Применлива сезона : Многу погодна за пролет и лето, можете да ја носите сами или со мало палто за да бидете повеќе темпераментни. Повод : Многу погоден за секојдневно носење, училиште, дом, работа, улица, забава, шопинг, спорт, ви овозможува да ги привлечете очите на луѓето во секоја пригода.Пол : Дами, Жени, тоа Е избор Жените да присуствуваат на забава или да одат на забава.Големина шема : . Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 Големина НА ЕУ : 34 Биста : 84см/33.07" Половината : 68см/26.77" : 82см/32.28" Должина : 91см/35.83"Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 биста : 88см/34.65" Половината : 74см/29.13" : 84см/33.07" должина : 93СМ/36.61"големина : л големина на сад : 8 велика британија големина : 12 Големина На Еу : 38 биста : 94см/37.01" половината : 78см/30.71" : 84см/33.07" ДОЛЖИНА : 95см/37.40"големина : xl големина на сад : 10 велика британија големина : 14 еу големина : 40 биста : 98см/38.58" половината : 82см/32.28" : 90см/35.43" должина : 96см/37.80"големина : ххл големина на сад : 12 велика британија големина : 16 еу големина : 42 биста : 102см/40.16" Половината : 84см/33.07" : 92см/36.22" должина : 97см/38.19" материјал : полиестер, се чувствува мазен против кожата, ЛЕСНАТА и Удобна ткаенина МОЖЕ да НАПРАВИ да го почувствувате ШАРМОТ На Ова Здолниште. Дизајн Стил : . Нашиот Фустан со Чипка Може Подобро да ја Истакне Вашата Добра Фигура Откако ќе го Носите, За Да Можете Да Ги Привлечете Очите на Луѓето Кога Одите на Забава. Нашите Модели Се Достапни Во 3 Бои. Црниот Е Повеќе Разноврсен, Погоден За Забави, Правејќи Да Изгледате Посвечено и Поубаво; Зелениот Ве Прави Полни Со Шарм и Виталност Длабоко Го Привлече; Жолтиот Е Поелегантен и Мистериозен за Носење. Карактеристика : Нашиот Фустан Е Дише И Удобен. Комбинацијата На Бои Му Дава Темперамент На Целиот Фустан. Без Разлика Дали Го Носите Во Пролет Или Лето, Дури И Со Мало Палто, Ќе Имате Поинакво Визуелно Искуство. Одлична Услуга : Ве Молиме Проверете Ја Стоката По Добивањето На И Контактирајте Не Навреме Ако Производот Е Неисправен Или Оштетен. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Да Не Контактирате, Ние Може Да Ви Помогне Брзо И Ефикасно. Големина : Оваа Големина Е Азиска Големина, Ве Молиме Погледнете Ја Сликата Подолу За Исцрпната Големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката