• Новак
Кносфе Женски Обичен Издувам Директно Фустани Чипка Ракав Цветни V Вратот Мини Фустан

Кносфе Женски Обичен Издувам Директно Фустани Чипка Ракав Цветни V Вратот Мини Фустан

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" Должина : 90см/35.43" Ракав : 41см/16.14"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 97см/38.19" Должина : 92см/36.22" Ракав : 42см/16.54"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 102СМ/40.16" должина : 94см/37.01" ракав : 43см/16.93"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 107СМ/42.13" должина : 96см/37.80" ракав : 44см/17.32"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 112см/44.09" должина : 98см/38.58" ракав : 45см/17.72"големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 117см/46.06" должина : 100см/39.37" ракав : 46см/18.11"можеме дека целокупниот стил прикажан На Фотографијата Е ТОЧЕН, СЕПАК МОЖЕ ДА има РАЗЛИКИ ВО ТОА КАКО СТИЛОТ СЕ ПОЈАВУВА ЗА ВРЕМЕ НА АБЕЊЕТО. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : Тркалезно деколте Со тесна возбуда,долг ракав,корсет гроздобер шиење божиќен принт плус Европски стил ви дава ретро и елегантен изглед; фит и блесок силуета ласка На Вашата Фигура Сезона : Season,Зима Пол : Женски Стил : Гроздобер Материјал : Должина На Полиестерски Ракав : Целосен Тип На Шема : Деколте За Печатење : Должина На Фустан Со О-Врат : Декорација До Колена : Ниту Една Силуета : А-Линија Што добијте : 1 еез фустан забелешка : поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е Илустративна И можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиени женски директно 3/4 ракав чипка мини фустан цветни Обични V Вратот Издувам Фустани. Женски Чипка 3/4 Ракав Директно Фустани Цветни Издувам Против Вратот Повик Мини Фустан. Женски 3/4 Ракав V Вратот Директно Мини Фустан Цветни Чипка Повик Здив Фустани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката