• Новак
Срцето на срцев јуниори за печатење на срцев фустан од бебиња

Срцето на срцев јуниори за печатење на срцев фустан од бебиња

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Овој фустан од бебиња од срцев удар е толку сладок колку што може да биде и со шармантното печатење на срцето. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина 6. приближно. 34 ”долг од центарот на вратот. Над коленото. Екипаж. Графички принт на срцето. Нелиран. 100% памук. Машина за перење. Увезени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката