• Новак
Huakaishiijie Жените Шпагети Лето Лежерна Цврста Боја V - Вратот Без Ракави Мини Фустан

Huakaishiijie Жените Шпагети Лето Лежерна Цврста Боја V - Вратот Без Ракави Мини Фустан

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Производот е достапен

Женски Шпагети Лето Лежерна Цврста Боја V-Вратот Без Ракави Мини Фустан. Табела со големина : (см/инч). Големина(см)ttt T. XSt Length : t77t Bust : t80. St Length : t78t Bust : t84. Мtlengh : t79t Bust : t88. Lt Length : t80t Bust : t92. XLt Length : t81t Bust : t96. 2xltlengh : t82t Bust : t100. 3xltlengh : t83t Bust : t104. Големина (инч)ttt T. XSt Length : t30. 31 t Bust : t31. 50 . St Length : t30. 71 t Bust : t33. 07 . Mt Length : t31. 10 t Bust : t34. 65 . Lt Length : t31,50 t Bust : t36, 22 . XLt Length : t31. 89 t Bust : t37. 80 . 2xltlengh : t32. 28 t Bust : t39. 37 . 3xltlengh : t32. 68 t Bust : t40. 94 . Спецификација : . Име : Женски Летен Секојдневен Фустан од а-линија. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Јака : V-Вратот. Должина на ракавот : Без Ракави. Шема : Цврста Боја. Големина : XS/S/M/L/XL/XXL/XXXL. Содржина На Пакетот. 1 х Фустан. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : женски секојдневни фустани, изработени од полиестер, ултра меки, пријателски за кожата, издржливи и не се лесни за деформација, добра дише и удобни за носење. ДИЗАЈН : женски секојдневни фустани, секојдневни летни фустани за жени, мини фустани за жени, користете цврста боја, v-врат, без ракави, прашка, ремен за шпагети, дизајн на а-линија, шик и стилски. Прилика : Едноставен фустан е погоден за летна забава, плажа, работа, шопинг, романтичен датум, одмор, секојдневен живот, секојдневен отворен или специјални прилики, е главен елемент во гардеробата. ЕЛЕГАНТНО СОВПАЃАЊЕ : овој женски мини фустан, секојдневен фустан за забави е совршен за сандали, високи потпетици, патики, станови, капи и накит. ПАКЕТ ВКЛУЧЕНИ : 1* Фустан. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката