• Новак
-Клефис женски плус големина Беспрекорна шпагети лента Ками лизгање на резервоарот за каросерија, црна

-Клефис женски плус големина Беспрекорна шпагети лента Ками лизгање на резервоарот за каросерија, црна

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Оваа женска плус-плус големина непречена цврста боја на обична боја, удобен фустан/врвот со ленти со шпагети. Ова е одличен фустан/врв за положување, облечете го со блејзер за канцеларијата, или едноставно само носена рамнина со додатоци. Дури и со тенис да работи со женски долг ками врвот/фустанот. Шпагети ленти. Супер мек. Опремени. Истегнат. Тркалезно деколте. Плус големина, црна боја. Цврста боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката