• Новак
Инктастична Мојата Ома ме сака

Инктастична Мојата Ома ме сака

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

Мојата Ома Ме сака Младинска Маица со симпатичен пар жирафи. Прави одличен подарок За Ома. Исто така, одличен начин да покажете дека сте сакани од Вашата Ома. Инктастична Мојата Ома ме сака! Детска Маица Со Кратки Ракави Унисекс Бела С. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Печатени во САД/Увезени од Различни Земји. баба жирафа подарок сакан од маички деца деца дете дванаесет облека облека тинејџерски.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката