• Новак
Инктастичен Пиратски Октопод, Симпатичен Октопод, Мал Октопод Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастичен Пиратски Октопод, Симпатичен Октопод, Мал Октопод Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Симпатичен, забавен и симпатичен дизајн со пиратски октопод. Модерен и трендовски подарок, совршен за пиратскиот љубовник во вашиот живот. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастичен Пиратски Октопод, Симпатичен Октопод, Мал Октопод Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Розова 5/6Т. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. сино бебе животни каваи море подводен океан живот црвен подарок дете предучилишна детска облека облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката